Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach on-line Dzień Ziemi w Ministerstwie Klimatu, które odbędą się 22 kwietnia w godzinach 11:40-13:45. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent RP Pan Andrzej Duda.

Jak wziąć udział w warsztatach? To niezwykle proste. Wystarczy z domowego komputera wejść 22 kwietnia o godz. 11:40 na stronę www.dzienziemiwmk.pl i postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Interaktywny formularz poprosi Państwa o podstawowe informacje: imię, numer i nazwę szkoły, miejscowość i czy jesteście Państwo nauczycielem czy uczniem. Po zarejestrowaniu staniecie się Państwo pełnoprawnymi uczestnikami warsztatów, będziecie mogli obejrzeć wykłady i wziąć udział w czacie, za pośrednictwem którego możecie także zadać pytania ministrowi klimatu i ekspertom.