Dzień Ziemi 2021 w naszej szkole :-)

W tym roku z okazji Dnia Ziemi przygotowaliśmy fotoreportaż. Można w nim zobaczyć, jak wiele dobrych rzeczy dla środowiska, dla ziemi, a w konsekwencji dla nas samych robimy na co dzień!
Na zdjęciach nasi uczniowie prezentują jak dbają o swoje najbliższe otoczenie: sadzą rośliny, segregują śmieci, oszczędzają wodę, zakładają kompostowniki, mają oczka wodne, wykorzystują wodę z deszczówki, na zakupy chodzą z torbami wielokrotnego użytku, mają przydomowe oczyszczalnie ścieków, panele fotowoltaiczne, a nawet pompy ciepła, jako ekologiczne źródła ogrzewania!
Bardzo dziękuję za tak liczny udział w akcji! Zapraszam do obejrzenia 3 filmików (tu, tu, i tu) i oby troska o naszą planetę trwała przez cały rok!